pizzeria pod strusiem

Catering

Zamów do domu

TELEFON
71 343 43 23

DZISIAJ

GODZINY ZAMÓWIEŃ
12.00-20.30

GODZINY OTWARCIA:

Pn 12.00-21.00
Wt 12.00-21.00
Śr 12.00-21.00
Cz 12.00-21.00
Pt 12.00-24.00
So 12.00-24.00
Nd 12.00-21.00

Zarezerwuj stolik

REZERWACJA STOLIKA

Jesteśmy firmą funkcjonującą od kilkunastu lat na wrocławskim rynku gastronomicznym. 
W ciągu tego czasu zdobyliśmy duże doświadczenie nie tylko w zakresie prowadzenia restauracji, ale też w obszarze organizacji 
i oprawy cateringowej imprez dla klientów indywidualnych i biznesowych - począwszy od tych kameralnych, poprzez uroczystości okolicznościowe
dla 50-200 osób, skończywszy na imprezach masowych.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje menu cateringowego na spotkania okolicznościowe, rodzinne i koleżeńskie, wesela, chrzciny, komunie, stypy, święta, a także menu bankietowe (zasiadane i stojące), piknikowe oraz na imprezy masowe.
Nasza kuchnia jest pełna smaków – każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W restauracji „Pod Strusiem” na co dzień serwujemy m.in. autorskie pizze, makarony własnej roboty, burgery z bułkami, które sami pieczemy, sałaty, a w porze obiadowej i kolacyjnej również tradycyjne dania kuchni polskiej przyrządzane codziennie ze świeżych i naturalnych składników.
Z kolei menu cateringowe uwzględnia różnorodne dania i potrawy kuchni europejskiej, które są uwielbiane przez Gości i sprawdzają się na imprezach zewnętrznych, z dowozem do Klienta.
W ramach organizacji imprezy zewnętrznej, zapewniamy dostępność naszego wyszkolonego i uśmiechniętego personelu – kelnerów, barmanów i kucharzy. Oczywiście, dysponujemy również pełnym zapleczem technicznym, dzięki czemu możemy podjąć się realizacji naprawdę dużych przedsięwzięć.
Oferty dla Klientów każdorazowo opracowujemy indywidualnie proponując najlepsze rozwiązania dostosowane do oczekiwań i budżetu Organizatora. Stawiamy na jakość i niezawodność - na tych wartościach codziennie budujemy naszą markę.
W przypadku chęci zapoznania się z naszymi propozycjami, prosimy o kontakt e-mail: es@podstrusiem.pl

Serdecznie zapraszamy!