pizzeria pod strusiem

O Nas

Zamów do domu

TELEFON
71 343 43 23

DZISIAJ

GODZINY ZAMÓWIEŃ
12.00-20.30

GODZINY OTWARCIA:

Pn 12.00-21.00
Wt 12.00-21.00
Śr 12.00-21.00
Cz 12.00-21.00
Pt 12.00-24.00
So 12.00-24.00
Nd 12.00-21.00

Zarezerwuj stolik

REZERWACJA STOLIKA

Pod Strusiem to miejsce, w którym serwujemy dania powstające z naturalnych, świeżych i wysokiej jakości składników. 18-letnia tradycja i doświadczenie naszego Szefa Kuchni pozwalają zaproponować Państwu niecodzienne potrawy będące połączeniem kuchni Włoch i Australii, z uwzględnieniem pradawnych, nie modyfikowanych genetycznie zbóż.

Bo jedzenie musi być pyszne i zdrowe!

W naszej sezonowo zmienianej karcie znajdziecie Państwo wszystko, co najlepsze - wyroby z orkiszu, samopszy i płaskurki, mięsa samodzielnie przez nas sezonowane, mięsa egoztyczne, świeże owoce morza, włoskie sery i wędliny, ręcznie robione makarony i pierożki, domowe desery i wiele innych.

Mogą Państwo również skosztować niecodziennych pizz robionych na bazie ciasta orkiszowego - tych klasycznych i naszych, autorskich.

Będziemy wdzięczni, jeśli w trakcie pobytu i nas, zechcą się Państwo podzielić z nami wrażeniami dotyczącymi serwowanych potraw.

Miłego ucztowania!

slow food

Nasze dania przygotowujemy zgodnie z zasadami slow food, wyłącznie ze świeżych składników i bez dodatku sztucznych polepszaczy smaku.

U nas zjesz pysznie i zdrowo, przyjdź i przekonaj się o wysokiej jakości serwowanych dań. Gwarantujemy, że każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.

restauracja pod strusiem

W naszej restauracji pracują zaangażowani młodzi ludzie, którzy tworzą atmosferę tego miejsca. Do swoich obowiązków podchodzą z pasją, starannością i uśmiechem zatem możesz być pewny obsługi na wysokim poziomie. Nasi kucharze to doświadczeni pracownicy, którzy wciąż zaskakują nas pomysłami na nowe, nietuzinkowe dania. W naszym menu lunchowym co tydzień znajdziecie zupełnie nowe propozycje potraw, które dają wyraz kreatywności naszych kucharzy.

pracuj z nami

Jeżeli jesteś zaangażowaną i chętną do pracy osobą koniecznie skontaktuj się z nami! Do współpracy poszukujemy pozytywnych i pełnych energii ludzi, którzy nie boją się wyzwań
i ze starannością wykonują powierzone zadania. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klientów i tego samego oczekujemy od Ciebie. Zatrudniamy kucharzy, piekarzy, kelnerów i dostawców – przyjdź i dowiedź się więcej!

Osoby zainteresowane pracą w naszej restauracji prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres mailowy praca@podstrusiem.pl.

boogie hostel